"אנשים, נופים ומה שביניהם" - תערוכה משותפת של מירב תמיר וגרגורי גולצוב

"היופי הוא בפרטים הקטנים"

"כאשר מתבוננים בבני אדם, ניתן להבין אותם לעומק דרך התבוננות במבטם, בקמטים שנוצרים בפניהם ובהבעה הנוצרת בגופם. ניתן להבין רגשות עמוקים ביותר דרך מבט אחד, מגע או רגע אחד בזמן.
גם כאשר מסתכלים על נופים ניתן לראות ביטוי לרגשות אנושיים וליופי אנושי – פרח בודד, שקיעה עצובה – כל אחד עם עולם התוכן שלו.
השילוב בין נופים לבני אדם הוא שילוב של ניגודים – הטבע אל מול האדם, הטבעי אל מול המלאכותי והתעשייתי. אך שילוב זה יוצר אינטראקציה מיוחדת במינה, שמאפשרת לנו התבוננות פנימה – דרך העולם הסובב אותנו נוכל ליצור התבוננות אל תוך הנפש. אנו רק צריכים לאפשר לעצמנו להסתכל..."
מירב תמיר

 

"תמונה היא קסומה. היא לוקחת רגע בזמן, ומנציחה אותו בשלמות נצחית. השאלה כיצד "ללכוד" את התמונה היא עניין של טעם, סגנון, ולעיתים – רפלקסים מהירים.
ההבדל בין אמנים שונים הוא לא רק באופן שבו הם רואים את העולם, ולא רק באופן שבו הם מבטאים את יצירתיותם, אלא באופן שבו הם בוחרים להציג את המהות של מושא עבודתם.
בתערוכה זו, אנו מנסים להראות לא רק את מה שקיים, אלא גם את ההתבוננות שלנו על מה שקיים. כאשר מסתכלים על האמנות שלנו, ניתן לרות גם עמוק אל תוכנו.
וכך אנו מציגים לכם "אנשים, נופים ומה שביניהם" – עבודות אמנות המלאות בפרטים מדוייקים כמו גם בתעלומות רבות; נופים שנוגעים בנשמה, פנים שכובשים את הלב, וכל מה שלחיים יש להציע – דרך עינינו, כמובן.
אנו מקווים שהצצה זו אל האקספרסיביות שלנו מאפשרת לכם הצצה להבעתיות שלכם. משום שזו למעשה המטרה של כל הבעה אמנותית."
גרגורי גולצוב

אתר זה נבנה ועוצב ע"י קידום פלוס - בניית אתרים

צור קשר

מירב: 054-7682622
אזור: הרצליה - תל אביב
אימייל: meravtamir@yahoo.com

שלח

THANK YOU!

Your message has been successfully sent